Новости

10.08.17 на 19:00 — Запрошуємо на збори та презентацію забудовників!

Оголошення!

Запрошуємо на збори!  10.08.2017 р.

Шановні члени ОК ЖБК «НАША ПЕРЛИНА», інвестори ЖК «Перлина Тоєщини» та «Небоскай»!

«10» серпня 2017 р. о 19 год. 00 хв. за адресою: м. Київ, вул. Малишка, 1 (готель Братислава, актова зала) відбудуться збори.

У разі неможливості  членам ЖБК бути присутнім в зазначений час Ви можете оформити довіреність на представлення Ваших інтересів на вищезазначених Зборах (завірити довіреність можна у Голови Правління).

Членам або їх уповноваженим представникам обов’язково мати при собі паспорт (або інше посвідчення) та документ на право власності (свідоцтво, попередній договір, договір купівлі-продажу або інше).

Інвесторам, що не вступили до ОК ЖБК «НАША ПЕРЛИНА», мати при собі паспорт, попередній договір, договір купівлі-продажу або інший документ, що засвідчує правовідносини, які склались з об’єктом будівництва за адресою: вул.М.Закревського,б.42-а., а також Ви маєте можливість подати заяву на вступ до ОК ЖБК «Наша Перлина».

Вхід на збори для ВСІХ інвесторів — БЕЗКОШТОВНИЙ!

Форму заяви та перелік необхідних документів для вступу в ЖБК Ви можете знайти на сайті https://zakrevskogo42a.info/zhsk/dokumentyi-dlya-vstupleniya-v-zhsk-nasha-zhemchuzhina/.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ (проект)

  1. Обрання Голови та секретаря зборів.
  2. Затвердження порядку денного.
  3. Знайомство з потенційним забудовником, презентація будівництва житлового комплексу за адресою : м.Київ, вул.М.Закревського, б.42-а.
  4. Звіт Правління  про виконану роботу.
  5. Подання на розгляд нових членів Правління.
  6. Подання на розгляд нових членів Ревізійної комісії.
  7. Прийняття  рішення про вступ до ОК ЖБК «Наша Перлина».
  8. Різне.

З усіх питань стосовно проведення зборів Ви можете звернутись до Голови Правління ЖБК:
+380 63 374-52-09 Пасічник Неля.

 

До уваги бажаючих вступити до ОК ЖБК «Наша Перлина»!

До початку зборів Ви маєте можливість подати заяву на вступ до ОК ЖБК «Наша Перлина». Форму заяви та перелік необхідних документів Ви можете знайти на сайті https://zakrevskogo42a.info/zhsk/dokumentyi-dlya-vstupleniya-v-zhsk-nasha-zhemchuzhina/.

Члени, що вступили до ОК ЖБК «НАША ПЕРЛИНА» та  не сплатили у повному обсязі вступний внесок у розмірі 2500 грн. не мають права голосу, згідно п.4.2.2. «Положення про членство та членські внески».

З повагою, Голова Правління ОК ЖБК «Наша Перлина».

 

Готель Братислава

bratislava

 

 

Search