Новости

Собрание 25.08.2016 инвесторов 4 секции.

Просьба всех и каждого ознакомиться с текстом данного обращения.

Цель собрания — подписаться каждому инвестору под прикрепленным ниже заявлением для передачи его в КМДА.

Так же просьба сообщить о собрании всем знакомым инвесторам. Это ОЧЕНЬ ВАЖНО!

Київська міська рада м.Київ

вул. Хрещатик 36

Власників та інвесторів житлового комплексу

«Перлина Троєщини» «НебоSky»

02222 м.Київ, вул.Миколи Закревського 42а.

Уповноважена особа ___________________

Колективне звернення власників та інвесторів житлового комплексу «Перлина Троєщини» «НебоSky»

 

Дане звернення власників та інвесторів житлового комплексу до депутатів Київської міської Ради з вимогами вирішити ситуацію, щодо відсутності забудовника, дозвільної документації на виконання будівельних робіт, права на землю та завершення будівництва ЖК «Перлина Троєщини» «НебоSky».

Звертаємо Вашу увагу на те, що починаючи з початку 2015 року, ми намагаємось зробити легалізацію цього об’єкту по рекомендаціям, що були нам надані у Департаменті Будівництва. Оскільки забудовник на той час перебував у статусі діючого, ми не змогли виконати всі рекомендації в повному обсязі. Також ми звертаємо Вашу увагу, що за даний рік було зроблено багато боргів даним забудовником. Проте на даний час, незважаючи на високу ступіть готовності, будівництво житлового комплексу «Перлина Троєщини» «НебоSky» зупинено, а сама земельна ділянка знаходиться під арештом.

Більшість із нас на придбання житла у даному будинку відчужили свої квартири, приватні садиби та будинки, здійснили переїзд із інших регіонів країни, у тому числі зі східних регіонів, в яких на разі панує нестабільна воєнна і політична ситуація.

На сьогоднішній день близько 830 (вісімсот тридцять) сімей є інвесторами ЖК «Перлина Троєщини» «НебоSky».  Для більшості сімей, що проживають у житловому комплексі невід’ємними членами є малолітні діти, що ще більше загострює соціальну напругу, що склалась навколо нашого житлового комплексу.

Керуючись ст.47 Конституції України, у відповідності до якої кожен має право на житло, держава створює умови, за яких кожен громадянин матиме змогу побудувати житло, придбати його у власність або взяти в оренду.

ПРОСИМО ДЕПУТАТІВ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ:

Розглянути питання щодо відведення земельної ділянки під будівництво, враховуючи складність ситуації, для ЖК «Перлина Троєщини» «НебоSky» за адресою вул. М.Закревського 42А.

Узгодити проект вже завершеного та напівзавершеного будівництва об’єкту, що складається с 1,2,3,4,5,6 та 8 секцій.

Просимо повідомити про результати розгляду даного колективного звернення у письмовому вигляді, шляхом надсилання відповіді на адресу м.Київ, ___________________________________

 

 

25.08.2016

Search